Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Cześć. Myślę nad utworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem platform towarowych. Posiadam odpowiednie doświadczenie w tej branży. Kiedyś nawet miałem okazję pracować w firmach o identycznym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/06/czyrozluznianie-miesni-warszawa-to-cos-co-ma-przyszlosc-w-dzisiejszym-swiecie , które z powodzeniem wykonywały montaże platform towarowych na polskim rynku. Natomiast od tamtego czasu minęło już sporo czasu i nie wiem jakie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju dźwigi w naszym kraju. Czy ktoś z kolegów lub koleżanek posiada może doświadczenie w tej materii i byłby skłonny do podzielenia się wiedzą na ten temat. Będę zobowiązany za wszelkie informacje.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego typu biznes ma szansę na sukces?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:59

Dzień dobry. Wg mnie zabierasz się niewłaściwie do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która produkuje windy towarowe to nieco za mało aby na tej podstawie otwierać własną firmę związaną z montażem wind towarowych. Trzeba na początku przygotować poprawny biznes plan, który będzie bazował na rzeczywistych założeniach. Powinieneś oszacować popyt na platformy towarowe oraz jak twoja firma jest w stanie zachęcić klientów do swojej oferty. Pamiętaj, że większość firm w tej branży posiada stałych kontrahentów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zakupionych wind towarowych. Dość ważna kwestia to sposób promocji oferowanych usług i sposób na pozyskanie kontrahentów. Platformy towarowe nie należą do tanich i będzie ciężko przekonać klientów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości