Imponujące właściwości - olej marula

Rozmowy na każdy temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Imponujące właściwości - olej marula

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Cześć. Kocham dbać o własną skórę oraz ciało, właśnie dlatego też niejednokrotnie przeczesuję internet w poszukiwaniu nowych kosmetyków. Ostatnio spotkałam się z olejem marula. Nie stosowałam go nigdy, ale podobno ma imponujące właściwości, jakie oddziałują korzystnie na wiele elementów ciała. Nie jestem jednak pewna czy to prawda, a niesłychanie zależy mi na jej poznaniu, bo nie chcę zakupić czegoś co mi nie pomoże, a może oraz zaszkodzi. Jeśli ktoś stosował olej marula http://pachnaca-kraina.pl to proszę o wszelkie opinie na jego temat.

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Imponujące właściwości - olej marula

Postautor: dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Hej. Wykorzystuję olej marula od kilku miesięcy. Także na początku miałam miarodajne niepewności co do jego działania, ale zaryzykowałam i nie żałuje. To prawda, że ma on wybitnie ogromne zastosowanie oraz korzystnie działa na włosy, cerę, skórę i paznokcie. Stosowałam go też będąc w ciąży to właśnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja cera jest całkowicie nawilżona i elastyczna, a też gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak oraz całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam cichą nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości