Czy to dobra reklama dla krawca?

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy to dobra reklama dla krawca?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Dzień dobry. Niedawno dostałem e-mail z propozycją dodania swojej strony do spisu branżowego firm: https://turystyka4you.pl/2022/06/22/leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem-warszawa-jakiego-wyselekcjonowac-stomatologa-aby-odbylo-sie-milo-rowniez-bez-strachu - promocja jest za darmo. Rzecz jasna można nabyć opcje dodatkowe, które umożliwiają wyróżnienie wpisu na stronie kategorii. Moje pytanie polega czy ten sposób reklamy jeszcze się sprawdza? Większość ludzi szuka usług w wyszukiwarkach internetowych. A w jaki sposób mogą trafić na moją firmę na takiej stronie internetowej?

podobne tematy:
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to właściwa promocja dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Cześć. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci promocja jest potrzebna. Bo z kontekstu wypowiedzi wychodzi, że nie. Jeśli tak sądzisz to ciężko będzie ci przetrwać. Konkurencja jest spora i wystarczy wejść na podaną przez ciebie stronę aby to sprawdzić. Jak jesteś wstanie umieścić za darmo tam swoją reklamę to dlaczego tego nie uczynić. Masz rację, że internauci szukają w wyszukiwarkach produktów i właśnie dlatego należy umieścić na takich serwisach swoją reklamę. Takie serwisy są przeważnie bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i mają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc posiadasz już odpowiedź jak osoby odnajdują twoją firmę na takiej stronie. Odrębną sprawą jest czy opłaca się płacić za ekstra opcje. Przeważnie: nie.

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości