Potrzebny dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Rozmowy na każdy temat.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Potrzebny dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Witam, mam bramę wjazdową do domu. Została ona montowana jakiś okres temu i wszystko działało w porządku. Lecz po paru latach się ona zniżyła i zaczęły występować problemy z jej przesuwaniem. Posiadałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś wyregulowani, postukali i zainkasowali gotówkę. Brama otwierała się poprawnie przez parę miesięcy i kłopot znowu się pojawił. Obecnie znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa: http://polecamspeca.pl/slusarz . Czy ktoś miał do czynienia z ekipami z tego serwisu?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebny sprawdzony ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Cześć, miałem podobny problem z bramą wjazdową. Nie chcę Cię martwić, ale naprawa jej nie jest taka prosta. Jeśli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie zamontowali to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Inna kwestia to dopasowana wysokość prowadnic, po których brama się porusza. Brama powinna mieć rezerwę luzu od kostki brukowej. Około 10 cm wystarczy w zupełności. Jeśli te kwestie będą poprawnie zrobione to nie będzie problemów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jeśli chodzi o ślusarzy z tej strony to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości