Certyfikowany gabinet masażu w mieście Warszawa

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Certyfikowany gabinet masażu w mieście Warszawa

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:08

Cześć. Posiadam problemy związany kręgosłupem i szukam dobrego salonu masażu w Warszawie, który ma w swojej ofercie masaż relaksacyjny. Posiadam siedzący tryb pracy, który znacznie obciąża kręgi. Ostatnio byłem też z tym u doktora w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana pracy i brak kłopotów z kręgosłupem, lub udanie się do salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu bólowi. Z roboty nie mogę się zwolnić, więc zostaje mi tylko salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest dużo, lecz pewnie tylko wybrane oferują masaże lecznice na wysokim poziomie.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Sprawdzony gabinet masażu w Warszawie

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:53

Dzień dobry. Wiem dokładnie jaki posiadasz kłopot. Tak samo posiadałem problemy z kręgosłupem i musiałem skorzystać z usług gabinetów masaży. Dobry salon masażu to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę certyfikowani masażyści, którzy znają się na rzeczy. Ja najczęściej wybieram masaż leczniczy, który wg mnie najkorzystniej wpływa na problemy związane z moim kręgosłupem. Też ceny w tym salonie masażu są dość niskie w porównaniu do konkurencyjnych salonów w stolicy. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś pomyśleć o jakimś sporcie. Może siłownia lub nabycie jakieś bieżni do mieszkania? To także pomaga.

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości