Czy warto dać reklamę na takim portalu?

Rozmowy na każdy temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Czy warto dać reklamę na takim portalu?

Postautor: lukaszgos » 19 maja 2016, 12:11

Dzień dobry, posiadam zakład krawiecki z wieloletnim stażem. Zaczynałem jeszcze działalność za czasów poprzedniego ustroju. Obecnie biznes idzie o wiele słabiej. Nie znam się za bardzo na Internecie. Ale jestem w stanie bezpłatnie dać reklamę na takiej stronie https://bipgov.pl/2022/03/20/modele-anatomiczne-w-najlatwiejszych-sumach-na-naszym-rynku i nie mam pojęcia czy w ogóle da mi to korzyści. Reklama niby jest za darmo, natomiast jaką korzyść ja będę z tego miał? Jak to w ogóle wygląda?

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy warto dodać ogłoszenie na takim portalu?

Postautor: adamniczyj » 19 maja 2016, 12:39

Witaj, jak jesteś w stanie gdziekolwiek dać za darmo reklamę to się nawet nie wahaj. Przecież reklama jest dźwignią handlu. Bez niej nie będziesz miał zamówień. Rozumiem, że pamiętasz jeszcze czasy innego ustroju, lecz obecnie jest całkiem inaczej. Zobacz ile na tym portalu masz zakładów krawieckich. Przecież ludzie szukają teraz wyłącznie w Internecie. Jak nie ma tam twojej firmy to nie zarobisz. Konkurencja przejmuje twoich przyszłych klientów. Więc nie wahaj się dłużej i dodaj tam swoją wizytówkę. Na pewno zyskasz.

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości