Tanie strony internetowe Radom

Rozmowy na każdy temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Tanie strony internetowe Radom

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy tanie strony internetowe to jeszcze dobry wybór dla przedsiębiorcy?

Odpowiedź na tego rodzaju pytanie nie jest tak oczywista. Na początku temat tanich stron internetowych trzeba rozpatrzyć w kilku płaszczyznach. Pierwsza kwestia to zdefiniowanie pojęcia niedrogie strony internetowe. Od tego zależy dalsze rozważanie w temacie tworzenia budżetowych stron internetowych dla przedsiębiorców. Dla jednej osoby niedroga strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej w budżecie do 500 zł. Natomiast dla innej osoby będzie to znacznie większy rząd wielkości, który będzie oscylował w graniach 2000 zł. Jak widzimy rozbieżność cenowa jest znaczna. Więc nie można jasno i precyzyjne powiedzieć czym są nisko budżetowe strony internetowe dla firm.

Natomiast łatwo to zweryfikować sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wyszukiwarkach internetowych. Poprzez to będziemy mogli sprawdzić ofertę wykonawców, którzy budują strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy wybrane do porównania hasło strony internetowe Radom żeby dowiedzieć się na jakie oferty wykonania strony internetowej możemy liczyć w cenie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zaprojektowania strony internetowej dostaniem klarowny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania parę agencji interaktywnych z poza pierwszej 10 wyników wyszukiwarki. Wtedy przekonamy się jak to wygląda również u tańszych firm, które projektują strony internetowe w Polsce.

Jak już otrzymamy oferty na wykonanie strony internetowej to powinno się zrobić ich zestawienie. Zestawienie powinno zawierać koszt zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz technologię zaprojektowania strony internetowej przez agencję interaktywną. Kierując się tylko ceną zbudowania strony internetowej, zestawienie ofert będzie bardzo nieefektywne. Zazwyczaj oferty zbudowania strony internetowej za kilkaset zł będą oparte o bezpłatne CMS i ogólnodostępne projekty graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj kiepski pomysł na promocję w Internecie. Po pierwsze otrzymamy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie zbudowana na darmowym silniku, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na wykonanie strony internetowej, która będzie posiadała unikalny projekt graficzny strony a, także autorski CMS. Takie strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość