Pomysl na zabawe integracyjna dla korporacji

Rozmowy na każdy temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Pomysl na zabawe integracyjna dla korporacji

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Dzień dobry, od jakiegoś okresu pracuje w średniej wielkości korporacji. I musiał nastać ten czas, że zostałem poproszony, aby przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem nieco w Internecie i przyznam, iż jest sporo możliwości takich imprez. Po pierwsze zwróciłem uwagę, iż na każdej ze stron podkreślają istotność dogodnego przewozu osób. Doradzają aby zrobić wynajem busa, gdyż ten typ transportu jest znacznie bardziej wygodny niż normalny autobus. Rozmyślając nad tym, doszedłem do konkluzji iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania zabawy firmowej to niezły pomysł. Idąc tym tropem wpisałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod hasłem wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl znalazła się ta strona WWW. Mają wypasionego busa marki Mercedes. Zdjęcia poniżej Obrazek i myślę, że tego rodzaju transport przypadnie wszystkim do gustu. Mam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie o wiele kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Lecz z innej strony nie wjedziemy autobusem do centrum miasta. Więc opcja busa do przewozu osób Warszawa - Wrocław jest jak najbardziej uzasadniony. Myślałem także o pociągu. Ale trasa Warszawa - Łódź jest jeszcze do przejechania, a co potem? Wynająć bus na miejscu?

Kolejna kwestia to nocleg. Czy warto wybrać nocleg w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie mają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii. Lecz jak wybierzemy spanie poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości