Wideodomofony - jaki zakupić?

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - jaki zakupić?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Hej. Wkrótce muszę zakupić domofon, który umieszczę w swoim nowym mieszkaniu. Ciągle zastanawiam się niemniej jednak czy postawić na standardowy domofon czy prawidłowiej wybrać wideodomofon. Nie chcę zbędnie wydawać pieniędzy, ale równocześnie zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę maluchów, które nieraz podnoszą domofon i wpuszczają gości, dlatego bodajże odpowiedniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://biozamrazarki.pl/?p=216 ? Nie jestem jednakże pewny czy to ma sens. Proszę o wsparcie osoby posiadające takie wideodomofony.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - jaki zakupić?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:38

Witam. Ostatnimi czasy sama stałam przed wyborem kupna domofonu oraz także nie wiedziałam co wybrać. Zdecydowaliśmy jednakże wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o wiele korzystniejszy. Po pierwsze takie sprzęty nie kosztują sporo więcej niż zwykłe domofony, a przecież prawidłowiej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez wiele lat. Dla nas najistotniejsze jest, że zauważamy kto dzwoni, w następstwie tego dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj dobrego i właściwego modelu, a nie powinieneś żałować swojego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości