Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Rozmowy na każdy temat.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Pozyskałam niedawno ofertę, która dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te https://specprodent.pl/index.php/2022/08/31/czym-dokladnie-jest-terapia-wisceralna-oraz-jak-chcemy-ja-zrobic/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, bo zastanawiam się czy to właściwe miejsce dla mnie. Lubię poznawać oryginalnych ludzi oraz oferować im dany towar. Posiadam też znaczące doświadczenie w tej dyscyplinie. Jednakże wyspa to nie to samo co sztampowy punkt sprzedaży. Ciągle zastanawiam się, w takim razie czy wytrwam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Dzień dobry. Praca na wyspie handlowej prawie nie różni się od tej w sklepach. Istotnie masz mniej miejsca, więc siedzisz lub stoisz, lecz możesz także urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, więc niezwykle męczące. Na dodatek nie musisz biegać po całym sklepie oraz odwieszać ciuchów oraz sprzątać całego bałaganu. Do dyspozycji masz przeważnie kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeżeli ubóstwiasz ludzi to odpowiednio ponieważ na ogół koło wyspy przechodzi w ciągu dnia nadzwyczaj niemało osób. Osobiście pracuje na wyspie oraz nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości