Czy ktoś może polecić dobrą firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś może polecić dobrą firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Cześć, poszukuje ekipy ślusarzy do wykonania balustrady nierdzewnej w moim domu. Najlepiej wybrałbym ludzi z polecenia. Ale takiej nie mam. Dlatego moja prośba do drogich użytkowników tego forum o podanie namiarów na sprawdzonych wykonawców. Preferowana byłaby ekipa z okolic stolicy. Lecz jeśli ktoś ma namiary na wykonawców z innych miast, którzy montują balustrady ze stali nierdzewnej w stolicy, z chęcią zapoznam się z ich propozycjami. Za pewne będą nieco mniej kosztowni niż fachowcy ze stolicy.

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Czy ktoś zna dobrą firmę, która robi balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Cześć. To zrozumiałe, że szukasz rzetelnej firmy. Najlepsza była by z polecenia. Natomiast skąd pewność, że tu podeślą prawdziwe namiary na uczciwych wykonawców. Przecież każdy może napisać co chce na tym forum. W Internecie znajdziesz dużo stron, które posiadają bazy sprawdzonych wykonawców. Te firmy mają przeważnie tam swoje realizacje i komentarze z poprzednich zleceń. Ja bym tak poszukiwał fachowca. A jeśli chodzi o polecenie firmy to nie jestem w stanie pomóc. Ja wpisałem w Internecie: odzież ciążowa i znalazłem wiele interesujących stron www. Pierwsza z brzegu ma bardzo ciekawe realizacje Obrazek , z których klarownie wynika, że firma zna się na rzeczy. Wybierz sobie kilku wykonawców, a później wpisz ich nazwy w Internecie i wyszukaj komentarzy na ich temat. Wtedy będziesz miał pojęcie, kto z specjalistów jest godny uwagi i należy go wybrać do współpracy.

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości