W jaki sposób mogę wypromować stronę na frazę wideodomofony w Warszawie?

Rozmowy na każdy temat.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

W jaki sposób mogę wypromować stronę na frazę wideodomofony w Warszawie?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Cześć. Mam pytanie do ludzi znających się na rzeczy - odnośnie pozycjonowania strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym żeby moja strona WWW była wysoko na hasło wideodomofony Warszawa. Próbowałem samodzielnie coś z tym zrobić ale rezultat moich działań jest dość słaby. Nie udało mi się wprowadzić strony do 1-szej 20 rezultatów wyszukań. Natomiast jak obserwuję podobne strony to mają mniej treści i zazwyczaj są gorsze graficznie. Co jestem w stanie zrobić żeby moja strona była wyżej w wynikach?

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób jestem w stanie wypromować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Witaj. Jak pragniesz żeby twoja strona WWW była wysoko w wynikach wyszukiwarki to powinieneś poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to odpowiednia budowa strony internetowej. Druga kwestia to właściwe odnośniki, które prowadzą do pozycjonowanej witryny internetowej. U ciebie te dwa elementy są do poprawy. Na początku powinieneś uzupełnić stronę o dobrej jakości treść, która posiada pozycjonowane słowa kluczowe. Należy je wytłuścić dla robotów. Druga sprawa to odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jak chodzi o linkowanie to należy skupić się na w miarę naturalnych odnośnikach. Na twojej stronie dominują wyłącznie katalogi, co jest sporym błędem. Pozyskuj odnośniki ze stron, które mają naturalny ruch. Dobre są fora internetowe. Jak to poprawisz to pozycje znacząco się poprawią.

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości