Czy warto pisać unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju stronach?

Rozmowy na każdy temat.
krzysiekwolski

Czy warto pisać unikalny opis dla wizytówki na tego rodzaju stronach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:20

Dzień dobry, od niedawna wziąłem się za pozycjonowanie swojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Jako młody pozycjoner mam wiele pytań i wątpliwości. Najważniejsze pytanie to skąd brać linki do pozycjonowanej strony internetowej. Wiem, że w Internecie jest dużo poradników, ale mało jest tam konkretów. Druga sprawa to jak odróżnić czy odnośnik jest wartościowy czy nie? Oraz trzecie pytanie, czy dodając wpis do tego rodzaju serwisów http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd należy tworzyć unikalne teksty? Wiele mi z tym czasu schodzi aby stworzyć do każdego portalu unikalny opis, więc pomyślałem że będę dodawał wszędzie ten sam. Nie mam pojęcia czy dobrze robię?

podobne tematy:
lukaszgos

Czy warto pisać unikalny opis dla wpisu na tego typu portalach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:24

Cześć. Każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego postaram ci służyć radom. To oczywiste, że nikt nie poda ci spisu stron, gdzie możesz dodać swój odnośnik. Taka lista po miesiącu nie ma już mocy i nie ma sensu umieszczać tam odnośników do strony. Odnośniki jesteś w stanie pozyskać z rozmaitego rodzaju forów, darmowych platform umożliwiających założenie bloga i innych portali. Dobry link to taki, który ciężko utworzyć. Jak widzisz setki linków do innych stron to takie miejsce nie jest dobre. Jeśli chodzi o pisanie unikalnych opisów to należy na to poświęcić swój czas. Tego rodzaju odnośniki szybciej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.