Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Rozmowy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w okolicach Gdańska. Mam kłopot z moją pralką, która od jakiegoś czasu nie pierze poprawnie. Wybieram program, który ma prać około 60 minut. Sprzęt zaczyna prać a po jakimś czasie pojawiają się rozmaite błędy na wyświetlaczu. Podejrzewał, iż mógł ulec awarii programator w pralce. Dlatego moja prośba o sprawdzonych fachowców z mojego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Witaj, czy brałeś pod uwagę firmy z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Reklamuje się tam masę osób, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na fachowca. Każdy z nich specjalizuje się w pralkach danych producentów. Ten, który dobrze serwisuje pralki Bosha, może już gorzej wypaść przy urządzeniach Samsunga. Tak, więc zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Sprawdzić, która posiada akredytacje dla sprzętu Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam dobrego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:09

Dzień dobry, jak oglądałeś serial Usterka w TVN to wiesz o czym mówię. Uczciwy serwis to nie koniecznie ten drogi. Jest wielu serwisantów, którzy robią dobrze za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat firm z twojego miasta.

podobne tematy:

Wróć do „Typowe rozmowy Polaków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość