Strona 1 z 1

Poszukuje sprawdzonego stolarza, który wykonuje meble na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:31
autor: tomaszkowal
Dzień dobry, właśnie kończę budowę swojego wymarzonego domu. Posiadam już praktycznie całą wykończeniówkę za sobą. Zostały mi jeszcze tylko meble. Wspólnie z narzeczoną stwierdziliśmy, że optymalnym rozwiązaniem są meble wykonywane na zamówienie. Wiadomo, więcej w nich przestrzeni i można je dopasować do posiadanych pomieszczeń. Szukamy dobrego stolarza, który potrafi zrobić takiego rodzaju zabudowy meblowe w miarę korzystnej cenie. Jakieś strony internetowe?

podobne tematy:

Potrzebuje sprawdzonego stolarza, który wykonuje meble na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:41
autor: adamniczyj
Witaj, jak nie znalazłeś żadnego stolarza poprzez pocztę pantoflową to możesz sprawdzić tych stolarzy: https://ventana-okna-drzwi.pl/2022/11/15/dopasowac-odpowiedni-stol-do-fizjoterapii-czy-jest-to-jasne-zadanie/ - na tej witrynie internetowej jest bogata obszerna lista fachowców z każdego województwa. Na pewno coś znajdziesz dla siebie. Jak nie to musisz popytać sąsiadów w twojej okolicy. Na bank, u kogoś były robione meble na wymiar. Ta druga metoda jest lepsza.

podobne tematy:

Poszukuje sprawdzonego stolarza, który wykonuje zabudowy meblowe na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:44
autor: tomaszkisiel
Jeśli już naprawdę żadnej firmy nie jesteś w stanie znaleźć, choć trudno mi w to uwierzyć to zapukaj do sąsiadów obok ciebie i spytaj grzecznie czy mogą ci dać namiary na ludzi, którzy wykonywali im meble. Na bank ci nie odmówią.

podobne tematy: