Strona 1 z 1

Czy ktoś ma pojęcie za ile można nabyć takie lady recepcyjne do pensjonatu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Dzień dobry, znalazłem w internecie bardzo nowoczesne wizualizacje lad recepcyjnych: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne i jestem ciekaw jak cenową mogą kształtować się takie cuda jak na przedstawionym obrazku Obrazek . Bardzo mi się podobają takie rozwiązania, ale boję się iż są bardzo kosztowne. Nie chcę zawracać głowy firmie i się zbłaźnić. Dlatego prośba do znawców tematu o jakieś widełki cenowe za tego rodzaju lady recepcyjne.

podobne tematy:

Czy ktoś wie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do hotelu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Dzień dobry, super strona www. Projekty tych ludzi są jeszcze okazalsze niż na ilustracji umieszczonej w tym wątku. Jeśli robią zlecenia dla tak wielkich korporacji to z pewnością do najtańszych nie należą. Natomiast nie wiem czemu nie wyślesz do nich zapytania ofertowego. Napiszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najprościej. Sporo firm tak działa, dlaczego nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś ma pojęcie za ile można kupić takie lady recepcyjne do motelu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Dzień dobry, rzeczywiście bardzo ładne są produkowane przez nich lady recepcyjne. Nie mam pojęcia jak oni to wyceniają, ale kiedyś w Internecie spotkałem się z takim zdaniem: trzeba przyjąć od czterech tyś zł za metr bieżący lady recepcyjnej. To masz już jakiś punkt odniesienia.

podobne tematy: